Inne sukcesy w roku 2012

Wybrane sukcesy zespołu.

26.VIII.2012 Dożynki Powiatu Tarnowskiego- Rzepiennik- ośpiewanie wieńca z Lubczy, który zajął 1 miejsce w dożynkach powiatu tarnowskiego- więcej informacji, galeria zdjęć. 

18 sierpnia- dożynki gminy Ryglice, 1 miejsce za wieniec tradycyjny dla zespołu W Kuźni u Kowala. 25 sierpnia- Dożynki Powiatu Tarnowskiego. Wieniec z Uniszowej zdobył 1. miejsce. Zespół W Kuźni u Kowala towarzyszył mu z obrzędem dożynkowym. 

8 września- Dożynki Województwa Małopolskiego. Wieniec KGW z Woli Lubeckiej zdobył 1. miejsce w dożynkach wojewódzkich. Dożynki wojewódzkie miały miejsce w miejscowości Rodaki, gm. Klucze, pow. olkuski w dn. 8 września. 

Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu na naszą stronę w ogólnopolskim konkursie Polski Internet www.polskiinternet.org.pl. Wynik był bardzo wysoki- 15 miejsce spośród stron w kat. Kultura i sztuka, rozrywka. Otrzymaliśmy blisko 2 tysiące głosów.

Share on Myspace

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę
Gromy, śpiwomy, bawimy, przypominomy downe casy! W Kuźni u Kowala

Strona wykorzystuje cookies. Jeśli zgadzasz się na ich używanie, zostaną zapisane w pamięci tej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, strona może nie działać prawidłowo. Więcej informacji