Znów złote miejsce

Mijający rok nie przyniósł może spektakularnych sukcesów naszego zespołu, tak, jak w latach poprzednich, oprócz jednego, wyjątkowego...

Znów słuchacze Radia RDN pozwolili wznieść się nam na podium i przyznali złote, pierwsze miejsce. A to sukces nie do przecenienia.

Jurorzy niejednokrotnie przyznawali nam nagrody, wyróżnienia, o czym informuje zakładka Sukcesy. Wiele razy otrzymaliśmy gorący aplauz publiczności. W tym roku pojawili się naszych występach nawet fani.

Za to uznanie należą się wszystkim wyrazy wdzięczności. Dziękujemy również za głosowanie na piosenkę "Wiedzie dróżka wiedzie". Taka reklama w stacji radiowej jest szczególnie cenna i wyjątkowa, a gest słuchaczy dla wykonawców jest najważniejszy.

"Wiedzie, dróżka wiedzie" jest wspaniała... warto jeszcze raz jej posłuchać...

Trzeba dodać, że piosenka ta, jako jedyna utrzymuje się na liście FLP Radia RDN (w piętnastce) najdłużej, bo od trzech lat i w dodatku kilkakrotnie była na podium. Ten rekord jest nasz i dzięki wspaniałym wielbicielom muzyki ludowej, krakowskiej, z Kowalowej.

Prosimy o głosowanie nadal.

Share on Myspace

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę
Gromy, śpiwomy, bawimy, przypominomy downe casy! W Kuźni u Kowala

Strona wykorzystuje cookies. Jeśli zgadzasz się na ich używanie, zostaną zapisane w pamięci tej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, strona może nie działać prawidłowo. Więcej informacji