Nasza piosenka przebojem roku 2015 Radia RDN

Nasz zespół ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, w tym pierwsze miejsca i pozycje na podium na liście muzycznej Radia RDN. Tym razem sięgnął po wyjątkowy sukces - został zwycięzcą Folkowej Listy Przebojów 2015 roku.

Zespół ludowy z Kowalowej wielokrotnie zdobywał 1 miejsce w Folkowej Liście Przebojów Radia RDN Małopolska - RDN Nowy Sącz. Ponadto utrzymuje się rekordowo w niniejszym plebiscycie ze swoją piosenką "Wiedzie dróżka wiedzie" - jako jedyny aż przez trzy lata plasuje się w pierwszej piętnastce nutworów folkowych i ludowych.

W niedzielę 27 grudnia, dzięki głosom słuchaczy Radia, znawców muzyki ludowej i sympatyków W Kuźni u Kowala, grupa okazała się najlepszą w swojej branży: zespół zdobył 1 miejsce w FLP za rok 2015.

Fragment audycji Radia RDN:

Dodajmy, że w FLP znajdują się piosenki nie tylko z regionu tarnowskiego, sądeckiego, czy góralskiego, ale także z całej Polski.

Czytaj także: Jak głosować w FLP

Wiedzie dróżka wiedzie

Share on Myspace

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Powrót na górę
Gromy, śpiwomy, bawimy, przypominomy downe casy! W Kuźni u Kowala

Strona wykorzystuje cookies. Jeśli zgadzasz się na ich używanie, zostaną zapisane w pamięci tej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, strona może nie działać prawidłowo. Więcej informacji